preskoči na sadržaj
Popis djelatnika

RAVNATELJICA ŠKOLE:   

dr.sc. Zdravka Krpina

 

STRUČNO-RAZVOJNA SLUŽBA: 

Maja Kralj Stančec  pedagoginja
Lidija Zajec  psiholog
Marija Gudelj Racich  knjižničarka

 

NASTAVNICI: 

Barbarić Gabrijela
Barun Željka
Bekić Petar
dr.sc. Beus Tvrtko
Bevanda Ildiko
dr.sc. Bjelić Gordana
Borko Martina
Ćorović Maja
Dananić Monika
Dujmović Damir
Đukić Ivica
Engelsberger Maja
Elez Antonia
Eterović Ana
Futivić Jelena
mr.sc. Galušić Mirko
Golub Marina
Gorečan Marijan
Gunjina Nikolina
Habajec Iva
Halter Ksenija
Hrgović Boris
Ivanišević Ševo Vesna
Jerić Antoljak Ksenija
Jerković Križan Dijana
Kantor Ante
Katić Davorin
Knezović Vlasta
Komerički Goran
Koren Mirela
Lendić Ines (zamjena Vego Mili)
Lež-Drnjević Ljiljana
Lojen Ana
Lukačić Gordana
Magdić Robert
Maljković Ljubica
Maljković Tomislava
Marić Ivana
Markanović Kostantinov Željka
Mihočević Martina
Mijatović Marija
Miličić Drago
Močiljanin Maša
Moslavac Iva
Mrduljaš Jelinčić Irena
Mudri Maja
Muštović Leda
Nemec Bašković Dragica
Nemec Marina (zamjena Stanković Dragan)
Novaković Mihailica Sandra
Pavelić Hohnjec Ana (zamjena Findrik Ornela)
Pešušić Tomislava
Petrinić Sibela
mr.sc. Primorac Krmpotić Martina
Reberšak Martina
Rotar Vedrana
Selmanović Binasa
Staničić Ines
Škoc Vjekoslava
Trogrlić Ana
Tkalec Goran
Urukalo Čorkalo Gorana
Uzeirbegović Hano
Zonjić Sandra

 

ADMINISTRATIVNA SLUŽBA: 

Lidija Filić  administrativni referent 
Lukić Mirko (Zamjena: Bojana Jauk)  tajnik škole 
Silvija Butić  voditeljica računovodstva

 

TEHNIČKA SLUŽBA:

Stančec Darko domar
Babić Ankica spremačica
Bičvić Nada spremačica
Kocman Spomenka  spremačica
Repinec Marica spremačica
Sever Smrček Andrea spremačica
Škiljo Djukić Mevlida  spremačica

 

 

 




Oglasna ploča

Raspored

    


Kalendar
« Studeni 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji



Korisni linkovi
E-learning alati
 • Tečajevi


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju